JavaScripts  PHP  PERL  Java  Python  Classes  Apps          
Left_menu

Loading...
Left_menu

  Witamy soft

Javascriptify Twoją stronę

Instaluj najlepsze biblioteki Javascript jednym kliknięciem. Dostarczamy łatwe w użyciu biblioteki JavaScript tak byś mógł ich użyć na swojej stronie i wzbogacił jej interfejs. Przecież zawsze chodzi o interfejs, czyż nie!


Dostarczone z AJAX

AJAX (skrót od Asynchronous JavaScript and XML) to grupa powiązanych ze sobą technik rozwoju sieci web stworzona w celu rozwoju interaktywnych aplikacji webowych. Dzięki użyciu Ajax możesz w tle pobierać asynchronicznie dane z serwera bez wpływu na wyświetlani i zachowanie obecnej strony.


Sprawdź Dema

Dema i próbki kodu bardzo ułatwiają pracę z kodem. Każdy ze skryptów ma link do różnych przykładowych użyć kodu i dem, które pomogą Ci nauczyć się implementować biblioteki na swojej stronie w krótkim czasie. Dlaczego nie można PRZECIĄGNĄĆ obrazu dema na lewą stronę?


Wieloprzeglądarkowe

Cross-browser odnosi się do zdolności witryny, aplikacji sieci web, kreatora HTML lub skryptu po stronie klienta do obsługi wszystkich przeglądarek sieci web. Skrypty te zostały przetestowane na różnych przeglądarkach i oferują maksymalną zgodność.


Kod jest poezją

Zawsze najlepiej jest mieć przykładowy kod do zabawy. Możesz zainstalować setki przykładowych kodów podczas instalacji tych skryptów. Są one bardzo łatwe w użyciu i pomagają Co w implementacji różnych efektów w ciągu kilku sekund.


  Cały czas są GMT. Teraz jest March 23, 2018, 2:48 pm.
Powrót do góry
 
Strona utworzona w:0.352