JAVA  PHP  JavaScripts  PERL  Python  Classes  Apps          
Left_menu

Loading...
Left_menu

  Witamy soft
Efektywne

Dzięki servlets, maszyna wirtualna Java działa i każde żądanie jest obsługiwane przez lekki wątek Java a nie ciężkiej proces systemu operacyjnego. Servlets posiadają więcej możliwości niż regularne programy CGI do optymalizacji, takich jak buforowanie poprzednich obliczeń, utrzymywanie połączenia z bazą danych itp.
Wygodne

Oprócz wygody użycia znajomych języków, servlets mają rozległą infrastrukturę dla automatycznego analizowania i dekodowania danych formularza HTML, czytania i ustawiania nagłówków HTTP, obsługi plików cookie, śledzenia sesji i wiele innych rozwiązań.


Sprawdź Dema

Dema i próbki kodu bardzo ułatwiają pracę z kodem. Każdy ze skryptów ma link do różnych przykładowych użyć kodu i dem, które pomogą Ci nauczyć się implementować biblioteki na swojej stronie w krótkim czasie. Dlaczego nie można PRZECIĄGNĄĆ obrazu dema na lewą stronę?


Potężny

Servlety Java pozwalają łatwo zrobić kilka rzeczy, które są trudne lub niemożliwe do wykonaniu przez CGI. Servlety mogą bezpośrednio kontaktować się z serwerem Web (programy CGI tego nie potrafią). To upraszcza czynności, które wymagają szukania zdjęć i innych danych przechowywanych w standardowych miejscach. Servlety mogą także udostępniać dane między sobą, co czyni z nich bardzo przydatne rozwiązanie dla baz danych.


Przenośne

Servlety są napisane w języku Java i zgodne z dobrze ustandaryzowanym API. W związku z tym servlety napisane dla np.: I-Planet Enterprise Server mogą działać praktycznie niezmienione w środowisku Apache, Microsoft IIS lub WebStar. Servlety są obsługiwane bezpośrednio lub za pośrednictwem wtyczki na prawie wszystkich serwerach Web.


  Cały czas są GMT. Teraz jest March 23, 2018, 2:41 pm.
Powrót do góry
 
Strona utworzona w:0.331